Przejdź do treści

Język Angielski

Przed rozpoczęciem współpracy możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji, na której sprawdzimy Twój poziom języka, określimy cele oraz plan ich realizacji dopasowany do Twoich potrzeb. Będziesz też miał okazję, aby poznać mnie i moje metody tak aby wspólna nauka przyniosła jak najlepsze efekty i satysfakcję ☺

Efektywna i przyjemna nauka języków obcych

Matura oraz egzamin ósmoklasisty

Kurs skierowany do wszystkich, którzy chcieliby szybko i skutecznie poprawić swoje umiejętności językowe.
Zajęcia rozpoczynamy od określenia Twojego poziomu języka, a następnie tworzymy plan działania tak abyś mógł osiągnąć swój cel.

Zajęcia indywidualne

Kurs skierowany do wszystkich, którzy chcieliby szybko i skutecznie poprawić swoje umiejętności językowe.

Zajęcia rozpoczynamy od określenia Twojego poziomu języka, a następnie tworzymy plan działania tak abyś mógł osiągnąć swój cel.

Niezależnie od wybranej formy – stacjonarnie lub online (za pomocą Skype/ Zoom), pomogę Ci przełamać bariery związane z mówieniem w języku obcym, na bieżąco koryguje błędy i podpowiem, jak ich unikać.

Cierpliwie wytłumaczę Ci wszelkie zagadnienia a także pokaże, jak zabrać się za naukę określonej partii materiału. Uczymy się języków obcych, aby móc swobodnie się komunikować niezależnie od sytuacji, dlatego na zajęciach skupiamy się na mówieniu, poznawaniu nowych słów i zwrotów a także późniejszym zastosowaniu ich w praktyce. Materiały dostosowuje do indywidualnych potrzeb dzięki czemu wiesz po co się uczysz. Odpowiedni cel to podstawa sukcesu!

Oferta nauki języka angielskiego kierowana jest do uczniów szkół podstawowych (od IV klasy) i średnich, studentów oraz  osób dorosłych. Na naukę języka nigdy nie jest za późno 🙂

Zajęcia w grupie – dwu lub trzyosobowej

Kurs skierowany dla osób, które wspólna nauka najbardziej motywuje – zabierz kolegę / koleżankę czy drugą połówkę i wspólnie rozwijajcie umiejętności z języka angielskiego. 

Profesjonalizm, fachowe podejście i zajęcia w miłej atmosferze, czyli to co powinno sprawić byś czuł/a się pewnie, swobodnie i komfortowo. Dodatkowa obecność drugiego kursanta stanowi wsparcie, mobilizuje w chwilach zniechęcenia oraz pozwala na znacznie pewniejszą komunikację werbalną.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Jest to idealne rozwiązanie dla osoby, która dzięki obecności drugiego uczestnika czuje większa motywacje i chęć do nauki.

Cennik

Zajęcia indywidualne

45 minut
PLN 75
  •  

Zajęcia indywidualne

60 minut
PLN 90
  •  

Zajęcia indywidualne

90 minut
PLN 125
  •  

Zajęcia 2/3 osobowe

45 minut
PLN 40 osoba
  •  

Zajęcia 2/3 osobowe

60 minut
PLN 50 osoba
  •  

Zajęcia 2/3 osobowe

90 minut
PLN 75 osoba
  •  

Oferty Specjalne

Kurs dla firm

Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy.

Szkolenia językowe dla firm to doskonały wybór, będący długoterminową inwestycją w kadry. Tego typu kursy w efektywny sposób rozwijają umiejętność posługiwania się technicznym językiem angielskim, zwiększając zasób słownictwa i pojęć funkcjonujących w danej dziedzinie. Są przy tym maksymalnie skoncentrowane na poszczególnych Klientach, pozwalając na skuteczne spełnienie ich oczekiwań.
Kursanci od początku ćwiczą sprawności językowe, wykorzystując funkcje językowe takie jak: raportowanie, e-mailing, prezentacje, spotkania.

Cennik
Oferta jest przygotowywana stricte pod potrzeby danej firmy, dlatego napisz lub zadzwoń w celu skonsultowania ceny.

Kurs specjalistyczny / branżowy

Dla osób których praca wymaga posługiwania się językiem specjalistycznym. Podczas kursu rozszerzamy słownictwo branżowe niezbędne do komunikacji w mowie i piśmie branżowym. Omówione zostanie również poprawne pisanie e -maili, listów i innych pism.

Co znajduje się w ofercie ?

Business English – angielski biznesowy konieczny do pracy w biurze, negocjacji czy spotkań biznesowych.

English for Medicine – dla lekarzy i innych zawodów związanych z medycyna, w których do dalszego rozwoju niezbędny jest angielski obecny między innymi w publikacjach czy książkach naukowych, szkoleniach i prezentacjach a także w kontakcie z zagranicznym pacjentem.

Legal English – obejmuje słownictwo związane z prawem, ćwiczenie umiejętności  rozumienia, tworzenia oraz korekty anglojęzycznych tekstów prawniczych a także wystąpienia publiczne.

Kurs wakacyjny

Kurs przygotowany jest z myślą o osobach pragnących pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę językową oraz poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne. Podczas kursu uczymy się metodą komunikatywną i rozwijamy wszystkie aspekty językowe. Najważniejsze są  umiejętności praktyczne oraz to, żeby to właśnie kursant mówił na zajęciach. Intensywny kurs pomoże każdemu pozbyć się bariery językowej, usystematyzować gramatykę i wzbogacić swoje słownictwo. Rozmowy między kursantami pomogą przełamać barierę językową, a rozmowy na forum z nauczycielem udoskonalić płynność wypowiedzi.

Spotkania odbywają się w małych 2- 3 osobowych grupach, co pozwala na położenie nacisku  na komunikację i poszerzenie słownictwa.

Kurs obejmuje 36 spotkań ( 60 minut ).
Zajęcia wtorki i czwartki 9:00-10:00 lub 17.00-18.00.