Przejdź do treści

Egzamin ósmoklasisty

Co zawiera kurs ?

Kurs obejmuje pracę nad wszystkimi częściami egzaminu : słuchanie, czytanie, gramatyka i pisanie. Podczas kursu będziemy ćwiczyć słuchanie i czytanie na poziomie klasy ósmej. Na kurs składa się także się także omówienie zagadnień gramatycznych, tak aby żaden element egzaminu nie był zaskoczeniem. Podczas zajęć zostaną omówione wszystkie czasy, tryby warunkowe, czasowniki modalne i cała reszta zagadnień wytyczonych przez CKE.

Z mojego doświadczenia w przygotowaniu uczniów do egzaminu wynika że najlepiej sprawdza się praca na jak największej ilości arkuszy egzaminacyjnych, tak aby forma i wymagania były doskonale znane.

Z tego powodu na zajęciach krok po kroku analizujemy zadania egzaminacyjne a także omawiamy skuteczne techniki i metody ich rozwiązywania.

Praktyka czyni mistrza dlatego po zajęciach, każdy uczestnik otrzyma zadanie domowe do rozwiązania na kolejne spotkanie. Zadanie domowe zostanie przeanalizowane a uczestnicy będą mogli zadać pytania i opowiedzieć o ewentualnych trudnościach.

Kiedy i gdzie ?

Zajęcia odbywają się na platformie Skype i trwają 90 minut. Wszyscy uczestnicy zostają dodani do grupy na Skype. Wystarczy komputer / tablet / telefon z dostępem do internetu i możemy się wspólnie uczyć.

Zajęcia odbywają się co tydzień, aż do samego egzaminu. Podczas zajęć będziesz widzieć mnie i udostępnianą przeze mnie tablice gdzie będą rozwiązywane wcześniej przygotowane zadania. Każde zadanie będzie dokładnie wytłumaczone, jednakże w przypadku problemu ze zrozumieniem będziesz mieć możliwość zapytać pytanie za pomocą czatu lub mikrofonu. Spotkania są prowadzone w miłej atmosferze tak aby zachęcić Cię do nauki a nie dodatkowo stresować !

Dodatkowo, po zajęciach otrzymasz dostęp do nagrania z zajęć by mieć możliwość ponownego ich odtworzenia – aby nie mieć żadnych wątpliwości czasami kolejna analiza jest niezbędna.

Termin kursu ósmoklasisty jest różny  dla poszczególnych grup, skontaktuj się ze mną w celu dopasowania do grupy.

Cennik

1 zajęcia

1h 30 min
PLN 95
  •  

6 zajęć

9h
PLN 550
  •  

9 zajęć

13h 30 min
PLN 810
  •  

12 zajęć

18h
PLN 1040
  •  

25 zajęć

37h 30 min
PLN 2120
  •  

Jak zapisać się na kurs ?

Skontaktuj się ze mną poprzez kontakt telefoniczny, SMS-a bądź e-mail.

Dodatkowo proszę wysłanie e-maila zawierającym imię oraz nazwisko uczestnika oraz jego adres e-mail.

Jak dokonać płatności ?

Płatności należy dokonać na konto mBank
tytułem przelewu: KURS8 + imię i nazwisko uczestnika + data rozpoczęcia kursu + ilość zajęć