Przejdź do treści

Matura rozszerzona

Co zawiera kurs ?

Marzysz o studiowaniu kierunków związanych z językiem obcym, a może na Twojej uczelni język obcy wymagany jest w rozszerzonej formie? Niezależnie od powodu zapewniam Cię że na dedykowanym kursie angielskiego, rozwiniesz wymagane umiejętności i solidnie przygotowujesz się do matury tak aby uzyskać wymarzony wynik. Kurs jest skoncentrowany na strategiach egzaminacyjnych oraz rozwijaniu ogólnych umiejętności językowych takich, jak: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, oraz na gramatyce i słownictwie. Gwarantowana motywacja do REGULARNYCH powtórek dla wszystkich którzy potrzebują przysłowiowego kopa do działania! 🙂 Na kursie zapoznamy się ze strukturą egzaminu, wymaganiami CKE i różnymi strategiami rozwiązywania zadań maturalnych. Omówiona zostanie cała gramatyka a także przydatne słownictwo, co więcej każdemu z uczestników będą zadawane prace pisemne – tak aby wypracowanie zostało napisane na wysokim poziomie. Dodatkowo na zajęciach przeprowadzone zostaną próbne matury, aby każdy maturzysta mógł poczuć „maturalny stresik” i lepiej przygotować się do majowego egzaminu.

Kiedy i gdzie ?

Zajęcia odbywają się na platformie Skype i trwają 90 minut. Wszyscy uczestnicy zostają dodani do grupy na Skype. Wystarczy komputer / tablet / telefon z dostępem do internetu i możemy się wspólnie uczyć.

Zajęcia odbywają się co tydzień, aż do samego egzaminu. Podczas zajęć będziesz widzieć mnie i udostępnianą przeze mnie tablice gdzie będą rozwiązywane wcześniej przygotowane zadania. Każde zadanie będzie dokładnie wytłumaczone, jednakże w przypadku problemu ze zrozumieniem będziesz mieć możliwość zapytać pytanie za pomocą czatu lub mikrofonu. Spotkania są prowadzone w miłej atmosferze tak aby zachęcić Cię do nauki a nie dodatkowo stresować !

Dodatkowo, po zajęciach otrzymasz dostęp do nagrania z zajęć by mieć możliwość ponownego ich odtworzenia – aby nie mieć żadnych wątpliwości czasami kolejna analiza jest niezbędna.

Termin kursu ósmoklasisty jest różny  dla poszczególnych grup, skontaktuj się ze mną w celu dopasowania do grupy.

Cennik

1 zajęcia

1h 30 min
PLN 95
  •  

6 zajęć

9h
PLN 550
  •  

9 zajęć

13h 30 min
PLN 810
  •  

12 zajęć

18h
PLN 1040
  •  

25 zajęć

37h 30 min
PLN 2120
  •  

Jak zapisać się na kurs ?

Skontaktuj się ze mną poprzez kontakt telefoniczny, SMS-a bądź e-mail.

Dodatkowo proszę wysłanie e-maila zawierającym imię oraz nazwisko uczestnika oraz jego adres e-mail.

Jak dokonać płatności ?

Płatności należy dokonać na konto mBank
tytułem przelewu: KURS8 + imię i nazwisko uczestnika + data rozpoczęcia kursu + ilość zajęć