Przejdź do treści

Język Niemiecki

Przed rozpoczęciem współpracy możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji, na której sprawdzimy Twój poziom języka, określimy cele oraz plan ich realizacji dopasowany do Twoich potrzeb. Będziesz też miał okazję, aby poznać mnie i moje metody tak aby wspólna nauka przyniosła jak najlepsze efekty i satysfakcję ☺

Zajęcia indywidualne

Kurs skierowany do wszystkich, którzy chcieliby szybko
i skutecznie poprawić swoje umiejętności językowe. 

Zajęcia rozpoczynamy od określenia Twojego poziomu języka,
a następnie tworzymy plan działania tak abyś mógł osiągnąć swój cel.

Niezależnie od wybranej formy – stacjonarnie lub online (za pomocą Skype/ Zoom), pomogę Ci przełamać bariery związane
z mówieniem w języku obcym, na bieżąco skoryguje błędy
i podpowiem, jak ich unikać.

Cierpliwie wytłumaczę Ci wszelkie zagadnienia a także pokaże, jak zabrać się za naukę określonej partii materiału. Uczymy się języków obcych, aby móc swobodnie się komunikować niezależnie od sytuacji, dlatego na zajęciach skupiamy się na mówieniu, poznawaniu nowych słów i zwrotów a także późniejszym zastosowaniu ich w praktyce. Materiały dostosowuje do indywidualnych potrzeb dzięki czemu wiesz po co się uczysz. Odpowiedni cel to podstawa sukcesu!

Oferta nauki języka angielskiego kierowana jest do uczniów szkół podstawowych (od IV klasy) i średnich, studentów oraz  osób dorosłych. Na naukę języka nigdy nie jest za późno 🙂

Zajęcia w grupie - dwu lub trzy osobowej

Kurs skierowany dla osób, które wspólna nauka najbardziej motywuje – zabierz kolegę / koleżankę czy drugą połówkę i wspólnie rozwijajcie umiejętności z języka angielskiego.

Profesjonalizm, fachowe podejście i zajęcia w miłej atmosferze, czyli to co powinno sprawić byś czuł/a się pewnie, swobodnie i komfortowo. Dodatkowa obecność drugiego kursanta stanowi wsparcie, mobilizuje w chwilach zniechęcenia oraz pozwala na znacznie pewniejszą komunikację werbalną.

Zajęcia w parach mogą odbywać się w trybie stacjonarnym lub za pośrednictwem Zoom/ Teams.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Jest to idealne rozwiązanie dla osoby, która dzięki obecności drugiego uczestnika czuje większa motywacje i chęć do nauki.

Cennik

Zajęcia indywidualne

45 minut
PLN 80
99
  •  

Zajęcia indywidualne

60 minut
PLN 95
99
  •  

Zajęcia indywidualne

90 minut
PLN 130
99
  •  

Zajęcia 2/3 osobowe

45 minut
PLN 45
99
osoba
  •  

Zajęcia 2/3 osobowe

60 minut
PLN 55
99
osoba
  •  

Zajęcia 2/3 osobowe

90 minut
PLN 80
99
osoba
  •